Nasza oferta ............

NAUKA JAZDY KONNEJ

Proponujemy naukę jazdy konnej dla początkujących. Wyjazdy w teren. Chcącym udoskonalić swoje umiejętności proponujemy indywidualne treningi z wykwalifikowanym trenerem jeździectwa - Yurij Logvinov - utalentowany zawodnik i trener. Wielokrotny reprezentant i zwycięzca mistrzostw swojego kraju. Posiada Mistrzowską Klasę Sportową. Ma ogromne doświadczenie w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Jego wychowankowie z powodzeniem brali udział w zawodach regionalnych, ogólnopolskich, Pucharze Polski. Zdobyli licencje i odznaki sportowe. Jego zaangażowanie i indywidualne podejście pomogą wam osiągnąć lepsze porozumienie nawet z najtrudniejszym koniem. Jeśli to Twój koń wymaga korekty - przyjedź z nim do nas - trener wytłumaczy mu, jak powinien zachowywać się dobrze ułożony rumak .

HOTEL DLA KONI

Oferujemy duże (12 m² i 16 m²) boksy półangielskie w nowej  stajni spełniającej normy UE utrzymania zwierząt. Wszystkie boksy posiadają automatyczne, podgrzewane poidła, żłoby na paszę i siano. Trawiaste padoki. Nad zdrowiem zwierząt będą czuwać rekomendowani przez nas lekarze weterynaryjni i podkuwacze . W cenę pensjonatu wliczone jest korzystanie z ujeżdżalni z profesjonalnym zestawem przeszkód, lonżownika, padoków. Do dyspozycji pensjonariuszy jest również zaplecze socjalne oraz oddzielna siodlarnia z miejscem na sprzęt. Dysponujemy własnym trailerem. Dla nowych mieszkańców stajni dowóz do hotelu gratis (do 50 km).

AGROTURYSTYKA

Serdecznie zapraszamy Państwa do wypoczynku w naszym gospodarstwie. Bliskość lasów i jezior sprawia, że jest to idealne miejsce do rekreacji i spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Jest to miejsce do uprawiania zarówno aktywnej turystyki, jak również wypoczynku na łonie natury. W najbliższym otoczeniu można bezpiecznie spacerować, pozwolić dzieciom na zabawę, a wieczorem, bez obawy o zakłócanie ciszy, śpiewać przy ognisku. Oferujemy wczasy rodzinne i pobyty w weekendy. Dysponujemy pokojami gościnnymi z łazienką i aneksem kuchennym.  Dla większych rodzin lub grup mamy do dyspozycji dwa samodzielne mieszkania dwupokojowe z kompletnie wyposażoną kuchnią i łazienką z prysznicem.

 

Adres:

Węgornik 36, 72-004 Tanowo